Na temelju članka 39. Statuta Sveučilišta u Zadru (pročišćeni tekst studeni 2018.) u svezi s člankom 14. stavak 5. Zakona o obavljanju studentskih poslova („Narodne novine“ broj 96/18, dalje u tekstu: Zakon) rektorica Sveučilišta u Zadru objavljuje POZIV za prijavu projekata koji se odnose na kulturne, sportske, znanstvene i edukacijske aktivnosti te su isključivo namijenjene studentima.

Cilj ovog poziva je raspodjela naknade, koju posrednik ostvaruje za posredovanje pri obavljanju studentskih poslova, u svrhu financiranja kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje isključivo provode studenti i studentske organizacije, te su isključivo namijenjene studentima sukladno članku 12. stavak 1. točka 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova.

Svu potrebnu dokumentaciju vezanu za Poziv možete provjeriti ovdje.

Theme picker