NAGRAĐIVANJE NAJBOLJIH STUDENTICA I STUDENATA ODJELA ZA ANGLISTIKU

NAGRAĐIVANJE NAJBOLJIH STUDENTICA I STUDENATA  ODJELA ZA ANGLISTIKU

Odjel za anglistiku Sveučilišta u Zadru organizira tradicionalno nagrađivanje najboljih studentica i studenata uoči božićnih i novogodišnjih blagdana. Ove će se godine dodijeliti četrnaest nagrada u četiri kategorije. Ukupan fond nagrada iznosi 5.600,00 kn. Osvojeni novčani iznos u obliku poklon bona nagrađeni studenti i studentice moći će iskoristiti za kupovinu knjiga u odabranoj knjižari. Imena dobitnica i dobitnika nagrada bit će objavljena na mrežnoj stranici i na oglasnim pločama Odjela za anglistiku po završetku natječaja, a nagrade i priznanja dodijelit će se u sklopu tradicionalnog druženja Odjela za anglistiku povodom božićnih i novogodišnjih blagdana.

Za izbor i nagrađivanje najboljih studentica i studenata Odjela za anglistiku zaduženo je povjerenstvo u sastavu: doc.dr.sc. Vesna Ukić Košta (predsjednica), izv.prof. Tomislav Kuzmanović, MFA, Emilia Musap, mag.philol.angl., Emilija Mustapić, mag.philol.angl., i Tomislav Denegri, predstavnik studentica i studenata Odjela za anglistiku.

NATJEČAJ JE OTVOREN DO 11.12.2019. U 12:00 SATI.

Kompletan tekst natječaja pročitajte ovdje.

Theme picker